Ana Sayfa İletişim

Club Hotel Turan Prince World Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Hotel Turan Prince World hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Hotel Turan Prince World Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbat
Bu otel tatilini şara tur operetöründen satın aldım,otele girdikten sonra otelin internet sitesinde gördüğüm fotoğraflarla bir alakası olmadığıdığını gördük.otel çalışanlarının ilgisi güzel ancak satın aldığımız hizmet bu değildi.sakın burayı tercih etmeyin,bayram tatilimiz mahvoldu.tur öpratörü herşey dahil olarak anlattı,gittiğimizde ise ana restoran hariç diğer restoranlardan hizmet alamayacağımız söylendi,bir dondurma almak için bir km yürüdük,ve daha birsürü olumsuzluk,bir daha bedava verseler gitmem.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgitmeyin
ub Hotel Turan Prince World Hotel, Kızılağaç Mahallesi, Turan Prince World Hotel, Kızılağaç Turizm merkezi, No:77, 07600 Manavgat/Antalya


gonul Unker
Yorumunuz web üzerinde herkese açık olarak yayınlanacak. Daha fazla bilgi edinin
El ayak ağız hastalığı var otel karantinaya alınmalı!!!!!
25 ağustos-1 eylül 2018 tarihleri arasında eşim ve 2 çocuğumla birlikte club odada konakladım. Çok kalabalıktı ve rus turist çoğunluktaydı. 2 yaşındaki oğlum el ayak ağız rahatsızlığı geçirdi son iki gün. Kızım otelde bulunduğumuz süre içinde mide bulantısı yaşadı, kusma ve ishali de oldu. İki akşamımız hastanede geçti. Otelde bizimle aynı problemi yaşayan aileler de vardı. Bu durumu otelin hijyenik olamamasına bağlıyorum. Ortak kullanım alanları görünürde temizdi . Fakat oda temizliğinden hiç memnun kalmadım. Değişsin diye yere koyduğum pikelerin tekrar yatağa örtüldüğüne şahit oldum. ilk üç gün mini buz dolabı boştu, ana restorandan su taşıdık. Biten sabun ve şampuanların yenisi konmadı. Resepsiyona söyleyince problem çözüldü. Ana restoranda yeşilliklerin iyi yıkanmamış bir şekilde sunulduğunu gördük. Wi-fi sadece odada kullanabildik.
çıkmaya hiç gerek yok, canınız sıkılmaz yani. Yemekleri çok çeşitli , lezzet olarak da iyiyidi. Kaldığımız bir hafta boyunca zafer bayramı ve gala gecesinde kutlama oldu. Restoran personeli saygılı ve güleryüzlü idi. Denizi çok tercih edilmiyor çünkü taşlık ve çok dalgalı. Sonuç olarak bir daha tercih etmeyeceğim bir otel. Çocuklarımın yaşadığı hastalık bu fikrimin oluşmasında en önemli etken oldu.
Fotoğraf ekle


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumORTA DERECEDE
Bu otele üst üste ikinci gelişimizdi. Geçen yıl hizmet temizlikten çok memnundum. 3. gece kuzenim doğum yapınca ayrılmak zorunda kaldık.Bu yıl oda temizliğinden hiç memnun kalmadık halı kötü koku yapmış son gün farkettik balkona cıkardım o gece rahat uyuduk. Barlardaki personel yabancı müşterilere karşı gayet kibarlardı,biz bi soda istiyoruz diye gayet kabalardı. Kendilerinede bunu belirttim her defasında. Türk gecesi gayet kötüydü. Köpük partisinde normalde sucuk ekmekler mangallar yanar,burda hiç bişey yoktu. Yani diyeceğim o ki bu sene pek memnun kalmadık. Bi şikayette bulunan kişinin yorumunuda okudum aynı şekilde katılıyorum, çocuklar iki senedir tatil dönüşü el ayak hastalığı,ordayken ishal kusma oldular.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
TATiLiNi HASTENEDE GECiRMEK iSTEMEYENLER BU OTELE KESiNLiKLE GiTMESiN!!! 25 Haziran'da bu otele giris yaptık. 26 Haziran gecesi ailece rahatsızlanarak hastanelik olduk. 2,5 yaşında kızım, eşim ve ben gıda zehirlenmesi yaşadık. Karın ağrısı, kusma, ishal, ateş sikayetleriyle 5 gün hastanede serum ve antibiyotik tedavisi gördük. Daha girişte otelde bu tür şikayetlerin olduğunu özellikle çocukların daha çok bu durumu yaşayıp hastanelik olduğu duyumunu aldık ama birsey olmaz inşallah deyip giriş yaptık keşke duyar duymaz geri dönüp başka otelde kalsaydik. Otelin yemek kalitesi çok çok kötü, tabagima aldığım yemeklerden kaç tanesini ekşi , bozuk tadı olduğundan dolayı ağzıma atar atmaz peçete geri çıkarmak zorunda kaldım. Ama bozuk olduğunun farkına varamadigimiz bir yiyecek bizi zehirledi. Kaldığımız Bilgi Hastanesi'nde de Turan otelden aynı sikayetlerle gelen kişilerle karşılaştık. Bursa'dan o kadar yol gelerek bütün sene hayalini kurduğumuz tatilimiz kabusa dönüştü. Açık büfe sinekli bakkala dönmüş. Yiyeceklerin üstünde bir sürü sinek var. Siz de tatiliniz perişan etmek istemiyorsanız yorumları önemseyip (özellikle çocuklu aileler) bu oteli tercih etmeyin bizim gibi pişmanlık yaşamayın.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÜzüntü
Merhaba arkadaşlar ailemle 25 haziranda otele giriş yaptık. 26 haziran akşam yemeğinden sonra saat 22:00 de kızım rahatsızlanarak kusmaya başladı. Apar topar resepsiyonun yönlendirdiği Bilgi Hastanesi'ne gittik. Burada kusma ile beraber ateş ve ishal şikayetimiz başladı. Sabaha karşı aynı şikayetler eşimde ve bende de olmaya başlamıştı artık anladık ki biz yediğimiz neyse ondan dolayı zehirlendik. Konu hakkında otel ve tur şirketine bilgi aktardık. Otel ücretini ve hastane masraflarımı ödeme yapmalarını istedim. Turizm acentası 2 gün ücretini alabildi. Diğer herşey bize kaldı. Otel bize maddi ve manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya soktu. SAKIN AMA SAKIN BURAYA ÖNÜNDEN BİLE GEÇMEYİN%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZİL
çok kötü bir tatildi yemekler çok kötü. içeçekleri ana restorantda gidip kendin alıyorsun odada 3 yetişkin 2 çoçuk kaldık ikiz yatak yoktu,terlık ve bornoz hiç yok,türk gecesi yaptılar baklava olmazmı yok maalasef tatlılar hep sütlü kalitesiz tatlılar aquapark fena değil denizi çok kötü en olumlu yanı taşhan cafede canlı müzik dinlemek


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Görünüşe aldanmayın cok kotu otel verdikleri sözleri yerine getirmediler tek ıyi yani guzel divayn edilmesi


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Bir yıldır kendimize ayırınız bir haftalık tatilböyle iğrenç geçemezdi 3-7 eylül 2017 tatil taptım saha yeni son anda karar verip acentanı çok övdüğü o tarihlerde bende orda olacağım mükemmel bir ötel dedi oteli odaya girdiğim andan itibaren hüsran yaşadım çif kişilik diye verdikleri yatak bir kişilik yataksan. Biraz büyük hemen yanında tek kişilik yatak var kilima hem tepende yatdıgımız yatağın tepesine vuruyor çocukları yatakta yatıramadım iki yetişkin çocuğumu 5 ve 10 yaşlarındaki çocuklarımı kanepede yatırmak zorunda kaldım havuzlar çık pisti yorumlarda el ayak hastalığını duydum gitmeden anı tura söyledik böyle bişey var caz geçelim değiştirelim diye Yok öyle bişey bende orda olacağı dedi güvendik gittik ve iki çocuğum tatil bitimi 39,5 bulan ateş düşürecek vebala hastalar büyün vücütlar yara içinde kendinizi ve çocuğunuzu düşünüyorsanız benim gözümde 3 yıldızlı bir otele kesinlikle gitmeyin sadece otelin peyzaj güzelliğine önem verilmiş gerisi boş bulaşıcı hastalıklara göz yumdukları için gerekli yerlerde şikayet etmeyi düşünüyorum çocuklarım havale geçirebilirdi lütfen yorumları dikkate alın ben almadım çok pişmanım çok kötü bir tatil geçirdim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Club Hotel Turan Prince World Side

Şikayet Et