Ana Sayfa İletişim

Kervansaray Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kervansaray Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kervansaray Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbat
İyi bir şey bulamıyorum.Yemekler berbat yağmur yağdı oturmaya yer yok havuz pis ve servis sıfır bırakın servis yapmayı bardakları toplamaya insan yok restaurant sandalyeleri plastik cola bardakları şeffaf pastik kek saati rezalet yemek yiyorsunuz toplayan yok arap dolu bi tek otopark var 10 araçlık falan wi-fi ücretli dondurma yok survivar gibi otel


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumİPTAL ETTİRDİK BERBAT
Hayatımda bu kadar pis ve berbat başka bir otel görmedim.Bursa'da yasıyoruz senelerdir KERVANSARAY otelini müşterilerimizi konaklatmak için de kullanırız ancak bu resmen KERVANSARAY ismini lekelemek için uğraş verilen bir zincir oteli.Giriş yapmadan koşarak terkettik,odalar ve ortak alanlar pis,çarşaflar pis,arap dolu ve elemanları son derece eğitimsiz.Konaklama yapmadığımız halde 1 gecelik paramızı da kestiler haram zıkkım olsun.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumParama yazık
Şu anda otelde konaklamaktayım. Oda hariç bu paralara alacağınız hizmete hizmet denmez. Verdiğiniz paraya yazık. Sadece odaları temiz desem yeridir. Wifi ücretli olur mu hangi devirde yaşıyoruz, birde otel 4 yıldızlı sözde. Yemekleri gerçekten kötü ve çeşitlilik adına birşey yok. Bu paraya gerçekten daha iyi oteller bulunabilir. Biz sırf marmaris olsun dedik. kervansaray oteli zincir güzeldir dedik sonuç ortada. Kahve extra olur mu arkadaş. fotolarda havuzu büyük gözüküyor aman dikkat gerçekten ufak. Plajı desen tesise 2 km uzaklıkta. Günde 4 defa plaja servis kalkıyor , en son akşam 5 de alıyor.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTatil değil eziyet
Odalar,ortak alanlar çok pis.Personel vasat hijyenden uzak bir anlayışla hizmet ediyor.Limonu eliyle avuçlayarak koyan bi personel var.Beş gün boyunca oda temizliği ,havlu , çarşaf değişimi yapılmazmı istediğimizde yapalım diyip yapmış hali bile berbattı.İlk girdiğimizde bile bir önceki müşterinin çorabı ve iç çamaşırı odada yerdeydi kapı önlerinde yiyecek içecek kapları ve artıkları koridorlarda hala duruyordu.Tatilin bitmesini istedik ve kaçar gibi evimize dönüyoruz.Odada karınca kolonisiyle beraber kaldık.Bozuk saç kurutma makinesine çözüm bulamadık.Servis denize götürüyor paranla yiyip içiyorsun dönüş sadece beşte.K kesinlikle tavsiye ediyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTatil değil eziyet
Temizlikten uzak mutfaktan tutun ortak alanlar,oda tamamen pislik içinde ve personel çok vasat.Oda temizliği ,havlu çarşaf değişimi 5 gün boyunca olmadı.İstedigimizde yapıyım deyip girmiş halı bile hiç girmemiş gibiydi.İlk girdiğimizde bile bir önceki müşterinin çorabı ve iç çamaşırı odadaydı ve biz koridora ittirip tekrar paspas attırdık.Onlar koridorda 3 gün süründü.Yiyecek içecek odalarda koridorlarda bardaklar tabaklar kapı önlerinde tam bir rezalet.Limonlu soda isteyince eliyle limonları alıp bardağa atan bir loby bar.Mikrop kalmadan eve tatilden kaçar gibi dönüyoruz.Havuz ve havuz başı konuşmak bile istemiyorum.Karınca kolonisiyle konakladık baya odada.Mini bar yok,kasa ücretli zaten Denizin olmadığı bir otel seçiminde çok yanlışmış.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otelde herşey ücretli.. Mini barda dalga geçer gibi iki adet su kasa ücretli odada wifi kullanmak bile ücretli bide not yazılmış kasa ücretlidir not odada kaybolan eşyalardan sorumlu değiliz.. Madem sorumluluk almıyorsun kasayı meden ücretli yapıyorsunn herşey berbat şehre uzak paranıxa yazık gelmein


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
4 yıldızlı bir otel olarak kendilerini lanse eden bu otel yemekhane temizliği konusunda son derece kötü demek isterdim ama leşşşş tabaklar çatallar bardaklar çok kirli yemek masaları yemeklerin servis edildiği yerler masalar pide pişirilen fırın sabah tost yapılan makine ve masa çay ocakları snack bar ve snack barda yiyeceklerin hazırlandığı yer tam anlamıyla leşşşş şukadar söyliyeyim bir turistbuz istedi leş gibi bir kovaya elini daldırıp %80 i suya dönüşmüş bir yerden eliyle süzerek buzları avucuna toplayıp o şekilde bardağa döktü kesinlikle gitmeyin.

Odaya tuvalet kâğıdı koymayı unutmuşlar aradım ikinci kez aradım ve 2 saatte tuv kağıdı getirdiler 2. aramamda gelip alın dediler.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumVasat
Verilen paraya ve zamana yazık oldu bir daha mı!!!!
Kalite hiç olmadığı gibi pislik içinde yemek yiyorsunuz temizlik hiç Yok denecek kadar her yer kir pas 😡😡😡😡


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Kervansaray Hotel Marmaris

Şikayet Et