Ana Sayfa İletişim

Euphoria Aegean Resort & Spa - Seferhisar Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Euphoria Aegean Resort & Spa - Seferhisar hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Euphoria Aegean Resort & Spa - Seferhisar Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Hayal kırıklığı
2016 da gidip rüzgarına rağmen memnun ayrıldığım otele 2018 de tekrar gittik. Maalesef hayal kırıklığıyla geri döndük. Bir otel kendini bu kadar bozabilir. Otel özelliklerinde bulunan bowling ve sinema hiç açılmıyor. Havlu kalmadı denerek oda havlunuz değiştirilmiyor. 2016 da içecek servisi gaesonlar tarafından yapılırdı. Self servise dönmüşler. Maliyet düşürme operasyonu. Animasyon facia. Tombala akşamı yaptılar. Öncesinde masa masa gezip çok büyük hediyeler vaad ederek millete fahiş fiyatla tombala kartı sattılar. Netice, kazananlara sarap şişesi süsü verilmiş üzüm suyu şişesi ! Tam bi sahtekarlık ! Rüzgar zaten Allah vergisi. Yapacak birşey yok. Tatil mi tatil ama hayal kırıklığı...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Euphoria Aegean Resort & Spa - Seferhisar İzmir

Şikayet Et