Ana Sayfa İletişim

Hotel Akka Antedon Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Akka Antedon hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Akka Antedon Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Şiddetle önermiyorum
Arkadaşlar, tabiki iyi yönleride var ama kötü taraflarını daha fazla yaşadığımızdan onlardan bahsedemeyeceğm.
Öncelikle otel konsepti Ultra Herşey Dahil, lakin iş herşeye gelince sıkıntı başlıyor, öyle yeme içme falan değil, rez.yaptırırken sahil şezlong vs.pazarlıyorlar ama boş şezlong bulmanız imkansız ötesi. Loca gibi yerler boş kalıyor onlarıda size para ile satmaya çalışıyorlar. Zaten artık Rusların bizden daha düşük fiyatlara aynı şartlarda konakladıklarını biliyoruz, onu geçtim. Adamlar bize 10?'ya şezlong satmanın derdine düşmüş. Havlu vs. Sakın ortada bırakmayın, çalınıyor. Sonra onun içinde para istiyorlar. Tamamen Rusları tatmin etmenin derdine düşmüş olarak gördüm. Zira herihler akşama kadar 5 litre içki içselerde, ortalığı batırsalarda. Biz Türklerle, Türkiyede herşeyden daha ucuz faydalanıyorlar. Yani şu; adamada 10? satıyor havluyu locayı(mecbur kaldığınız için loca, çünkü şezlong yok) bizede. Asla tekrar konaklamam, önermem. Aynı paraya çok fazla alternatifler var onlara yönelin derim.  Sayfa: 1  

Hotel Akka Antedon Antalya

Şikayet Et