Ana Sayfa İletişim

Daisy Garden Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Daisy Garden Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Daisy Garden Resort Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Rezalet
Yorumları önceden okumama rağmen son bir kaç yoruma güvenip işletme sahiplerinin de değiştiğini duyunca odayı satın aldım.Çok da bir beklentim yoktu açıkçası.Kalabileceğimiz bir aile ortamı olsun dedik.Ancak böylesi görülmemiş gerçekten pislik yuvası odanın tuvaleti içler acısı odamı değiştirdim ama yine olmadı.Yemekler berbat. Allah ın verdiği nimetleri bu kadar özensiz ve hergün başka bir şekle sokup önümüze sunmaları korkunç. Tabaklar bardaklar pislik içinde.Birde bir bayan aşçı var yemeklerin başında duruyor suratsız üstündeki forma griye dönüşmüş.İptal ettirmeye çalıştım ama nafile 3 günümüzü burada fethiye merkeze inip karnımızı doyurmakla geçirdik.Bedeva verilse kalınmayacak bir otel .Gitmeyin sakın ama memnun olanlar da çok onların da tarzlarını siz tahmin edin otelde bolca vardı!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİşletme rezervasyon iptalini yapacağız ve ücretinizi iade edeceğiz demesine rağmen yapmıyor. Aradığınızda sürekli yalan dolan film fırıldak vs...dikkate almayın.Okuyuculara tavsiyem hiç vakit kaybetmeden 2019 yılı için 6600 TL nin altındaki bedeller için zorunlu olarak ilçe kaymakamlarında bulunan tüketici hakem heyetine başvurun. (E-Devlet üzerinden yapılabiliyor).Ben başvurdum ancak firma hakem heyetince yapılan tebligatları da kabul etmiyor.Hakem heyeti buna rağmen toplanıp savunma gelmiş sayıyor (E devlette savunma geldi diye yazar tarihçe kısmında) ve kararını veriyor. Kararları mahkeme kararı niteliğinde sonra icraya verin gitsin boştan yere işletmeyi aramakla uğraşmayın sizi yine o küçücük beyinleri ile kandırmaya çalışacaklar. Ardından kredi kartı ile ödeme yaptı iseniz bankaların harcama itirazı formları var, bankanızdan harcama itirazı formunu doldurun ve ilgili eklerle (rezervasyon iptal formu, sözleşme, kredi kartı ekstresi ) birlikte gönderin. Son olarakta sevgili okuyanlar işletme Turizm Bakanlığı nezdinde kayıtlı denetiminde bir otel değil, bizzat bakanlığı arayarak öğrendim (176 yı sizde arayıp sorabilirsiniz). Oraya şikayet edilemiyor, belediyeye şikayet ediliyor onun içinde CİMER e başvurun ve onlarda başvurunuzu Muğla Valiliği be Muğla Büyükşehir Belediyesine yönlendiriyorlar. Bu şikayet paranızı almak için değil bu işletmenin faaliyetlerine devam ederek bu şekilde haksız kazanç elde etmesinin önüne geçmek içindir. Otel turizm adı altında haksız kazanç temin ediyor ve yönetmelikte gereken ilgili kriter ve standartları karşılamadığı ve bir çok kişiyi mağdur ettiği gibi gerekçelerinizi yazın gönderin.
AYRICA ÜCRET İADESİ İÇİN 21 İŞ GÜNÜ BEKLEMENİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLERLER SAKIN BOŞUNA BEKLEMEYİN, BEN BU SÜRE İÇİNDE İADE YAPARLARSA MAHÇUP OLMAYAYIM AYIP OLMASIN DİYE BEKLEDİM VE BİTER BİTMEZ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BAŞVURDUM, İNSANİ DEĞERLERİNİZİ BİLE DİBİNE KADAR SÖMÜRÜRLER.Bu yazıyı okuyan arkadaşlarımdan ricamdır lütfen dikkate alın bu tip kara düzen çalışan işletmelere emeğinizle yıl boyu kazandığınız paraları bırakmayın.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGitmeyin
Oda temizliği için talep de bulunmazsınız temizlemeye gelen giden yok, güvenlik açısından çok kötü kızım restoran camına çarptı yüzü gözü kan içindeydi bence berbatnir yer emniyet açısından sıfır üstelik iade ödeme vardı 21 iş günü içinde dediler aksatmaya bakıyorlar hiççç memnunkalmadım


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHüsran
Otel tek kelime ile berbat. Şu an hala oteldeyim çıkışını yarın yapacağım. Gerek odaların temizliği gerek yemekler ve çeşitler beklentiniz kesinlikle karşılamayacaktır. 3 gündür oteldeyim odamız 1 kez bile temizlenmedi kendi yatagımızı kendimiz düzeltiyoruz. Havlularımız 1 kez bile degiştirilmedi. Otel ilk girdiğimizde yerler böcek ölüleri tuvaletlerde peçeteler yerde içerisi pis bir koku çalışanlar işden ayrılmış rezervasyon yapıp ödemeyi kendi tlf gösterdiğimiz halde kaydımız görülmemekte restorant kısmı pislik içinde daha ne anlatayım bilemiyorum kimseye öneriyor paranızı pöçe atmayın diyorum%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇol kötüydü
Çok kötüydü resepsiyon çok kötü insan ilişkileri çok kötü kusaca sadece para yanmasin diye tatil yaptım bu otel li kimseye Tavsiye etmiyoru


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBoktan
İnternet üzerinden geldik çok kötü bi yöbetim şekli asık surat ilgisizlik pislik üç kagıtcı bi anlayış buraya tatile gidecek en üç aileyi erken uyarmak istefik fakat parasını erken ödemekten parsyı iade etmediler telefonları çalıyo bakan yok igrenç aldıgınız para haram olsun


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumLeşşş
Otel leşş geldiğime bin pişman oldum yemekler rezalet aç kaldık resmen. Malzeme berabt. Nimete böyle denmez ama nimetide bu şekilde kullanılması çk kötü . Verdiğiniz paraya yazık sakın sakın uğraMayın bile .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
otelden dün ayrıldım,ama hiç memnun kalmadım,bir tatil nasıl kötü bir hale getirilir en güzel örneği bu otel, açıklamalarda otel odalarına giriş 14: 00 dür diye bir şey yok ama saat 10:00 da otele giriş yapıyorsunuz saat 14:00 kadar sizi bekletiyorlar,ama çile bitmedi odaya giriyorsunuz odada yastıkların kılıfları yok yastıklar kirli bir şekilde duruyor, pike yok havlu yok,yorgunsanız dinleneceğiniz bir oda yok saat 15:00 de kılıf ,pike gelir diyorlar,saat 17: 00 de kılıf, pike, havlu geliyor, açıklaması yıkanmış gelmiş, getirdikleri kılıf, havlu da kirli görevli bayan biz bunlarda kirli ve lekeli deyince 3 defa bu durum tekrarlandı,3 defada temizi bulundu.otelde hijyen ve temizlik yok.sonra odaya bakıyorsunuz odaların duvarlarında hep sivrisinek ölüleri yapışmış bu aslında akşam başımıza geleceklerin ön habercisi imiş, akşam onlarca sivrisineğin saldırısına uğradık sabahlara kadar uyuyamadık,inatla bizi sivrisinekler saldırmaktan bırakmıyorlar, otelde kaldığımız 3 gun boyunca doğru dürüst uyumadık,insan bir ilaçlama yapar,otel yönetimi olarak o da yok.otelde görsel olarak hiç bir bakımda yok ne bahçe düzenlemesi nede çevre düzenlemesi hiç bir şey yok.mutfaklar son derece sağlık açısından denetlenmeli,temizlik yok,otelde vakit geçirebilecek hiç bişi yok zaten ı yüzden hiç otelde kalmadık,otel barı sanki toplama kampı sürekli işinde tecrübesi olmayan insanlarla değişiyor bir ara çocuk bakıyordu bara,sakın koktey istemeyin açıkta kovanın içinde bulunuyordu, otelde cazip hiç bir şey yok, bedava para verseler kalınmayacak bir otel.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Daisy Garden Resort Hotel Fethiye

Şikayet Et