Ana Sayfa İletişim

İnkum Terrace Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer İnkum Terrace Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

İnkum Terrace Hotel Konum: , BARTIN, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Bayram tatili
Otel çok kötü hıc tavsiye etmem çok Gürültülü uyutmuyor odalar çok pis bir gezgin olarak böyle bir otel görmedim Necmettin bey sahibi çok ilgisiz paranız yanmasın Necmettin bey işletmecilikten anlamıyor aile olarak geldik dınlemedik uyuyamadım izinsiz çok Gürültülü otel


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAilecek dinlenme
Çok Gürültülü dınlenemedik ailecek geldik geç saatlere kadar müzik var uyuyamadık


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTek kelime ile Mukemmel
1 günlügüne gittigimiz inkumda girişini çok begenmesekte içine bakalım bir dedigimizde muhteşem teras evleri ve manzarasına bayıldık. 14 adet çok şık odası, muhteşem rahat yatakları, muhteşem manzarası ve çok elit personeli ile 4 4lük bir konaklamaydı. Sezon olmadığı için eglence neredeyse yokgibiydi ama dinlenmek icin ideal.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

İnkum Terrace Hotel BARTIN

Şikayet Et