Ana Sayfa İletişim

Astoria Otel - Karaburun Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Astoria Otel - Karaburun hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Astoria Otel - Karaburun Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

otelinizin güvenlik güçleri karabatakları neden vuruyor. Nasıl insanlarsınız nasıl bir cani var içinizde. Neler oluyor derhal müdahale edin lütfen!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAslında Karaburun o kadar güzel bir yer ki! Böyle bir cennette, bu 3 yıldızlı hotelde temizlik ve hijyene dikkat edilse, bari birazcık olsun özenilseydi... Bir de çalışanlar, ah mesul müdürüm diye bir çuvalı berbat eden bu insanların ne işleri var bu turizm merkezlerinde???


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Astoria Otel - Karaburun İzmir

Şikayet Et