Ana Sayfa İletişim

Carpe Diem Claros Resort Spa Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Carpe Diem Claros Resort Spa Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Carpe Diem Claros Resort Spa Hotel Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

berbat ve ötesi
2012 yılında iki defa gittiğimiz bu otel gerçekten ama gerçekten çok kötüydü. şimdi o zaman iki defa niye gittiniz diye sorcaksınız söyleyeyim. kışın ortalarında nefes terapisi konferansı için gittiğimiz bu otelde kış dolayısıyla otelin bir çok mekanı kullanılmıyor. yine kalan sayısı azımsanmayacak sayıda olmasına rağmen kış dolayısıyla çok sınırlı sayıda sözüm ona açık büfe lezzetleri kötü olan yemekler çıkartıldı. herşeye ekstra isteyen bu otel işletmesi aynı zamanda yan masamızda oturan müşterisi ile yemek esnasında ağız dalaşına girecek kadar otelcilikten nasiplenmemişler.
ikinci gidişimizde misafirlerimiz şehir dışından gelmiş ve oraya yerleşmişlerdi. bizide çağırdılar bizde gitmek zorunda kaldık. ramazan ayına 1-2 hafta olmasından dolayı otel çok kalabalıktı ve tam anlamıyla tatili burnumuzdan getirdiler. deniz kenarında yaptıkları büfenin etrafında çöp tabak pislikten artık sinekler doluşmuşdu. otele çok önceden rezervasyon yaptırılmasına rağmen istediğimiz odaları alamayan yakınlarımın dertlerini dinlemekle geçirdim. en komiği meksika gecesi diye bir resturantının birinde bir yemek verdiler gülmekten ölürsünüz. iyi okuyun bunu! yemeğin ismini hatırlamıyorum bir yemek seçtim önüme gelen yemeği size and olsun ki abartısız anlatıyorum anlatıyorum toprak çömleğin içine şu baharatlı doritos cipsler var onu koymuşlar üstüne kaşar eritip aralarada küçük küçük tavuk parçaları serpmişlerdi. evet evet yanlış okumadınız herzaman yediğim doritos cipse kaşar eritip akşam yemeği olarak önüme getirdiler. ramazan ayı dolayısıyla çok yoğun olan bu otelimizde soğuk bişey bulmak imkansızdı. çünkü soğutmaya fırsatları bile olmuyordu o yazın sıcağında sıcak içecekler tüketmekten kurumuştuk o derece yani. havuzlarını anlatmıyorum bile çam ağaçlarından dökülen pürüz deriz biz onlarla doluydu. sadece kaydıraklarına laf edemem o eğlenceli tek şeydi otelde. ayrıca otele dışardan gelen 2 misafirimize sırf bir akşam yemeğini yiyip bizimle kahve içip gidecek arkadaşlarımızdan euro bazında dudak uçuklatacak para istemeleri pes dedirtti. bidaha önünden geçmemeye yemin ettiren bu otel için gitmeyi düşünene Allah akıl fikir ve sabır vermesini diliyorum


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü ötesi
Akıllara zarar bir beş yıldızlı otel.Dünya para ödeyip o pextra bu extra lafı duymak istemiyorsanız buyrun,ancak kilitli kapılar,stajer garsonlarada katlanmanız gerek.
Nefret ettik


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Carpe Diem Claros Resort Spa Hotel İzmir

Ötealan Mevkii Özdere / İzmir / TÜRKİYE
Tel : +90 232 797 63 63, Faks : +90 232 797 40 30

Şikayet Et