Ana Sayfa İletişim

ŞANLIALP ÇAMUR KAPLICALARI - AKKÖY - GÖLEMEZLİ Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer ŞANLIALP ÇAMUR KAPLICALARI - AKKÖY - GÖLEMEZLİ hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

ŞANLIALP ÇAMUR KAPLICALARI - AKKÖY - GÖLEMEZLİ Konum: , Denizli, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)
Tatiliniz zehir olmasın. ŞANLIALP ÇAMUR KAPLICALARI - AKKÖY - GÖLEMEZLİ için yapılan yorumlar tatile çıkacaklara yol gösterecektir. Keyifli bir tatil için tatil şikayetleriniz memnuniyetlerinizi herkesle paylaşın.
ŞANLIALP ÇAMUR KAPLICALARI - AKKÖY - GÖLEMEZLİ için daha önceden bir yorum yazılmamış. ŞANLIALP ÇAMUR KAPLICALARI - AKKÖY - GÖLEMEZLİ şikayet eden ilk kişi siz olun.

  Sayfa: 1  

ŞANLIALP ÇAMUR KAPLICALARI - AKKÖY - GÖLEMEZLİ Denizli

463 4024
463 4068
463 4067

Yüzme Havuzu, Açık - Kapalı Çamur Banyoları, Çay Bahçesinde TV, Sauna

Şikayet Et