Ana Sayfa İletişim

KEYF-İ SARAY OTEL - ACIPAYAM Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer KEYF-İ SARAY OTEL - ACIPAYAM hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

KEYF-İ SARAY OTEL - ACIPAYAM Konum: , Denizli, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

güzeldi
Antalyaya tatile gidiyordum artık gözlerim iyice yorulmuştu.yol kenarında keyfi saray otelin tabelasını gördüm ve acıpayam ilçesine girdim.gerçektende girdiğime deydi çok sakin bi yer kafa dinlemek için birebir, saolsun resepsiyoncu arkadaşta çok ilgilendi ve gerekli yolcu indirimini yaptı.sabah kahvaltmzı yaptık ve dinlenmiş birşekilde yola koyuldum.iyiki uğramışım dedim.uğradığıma deydi.yolum bidaha oralara düşerse yine orda kalırım.acıpayam gibi bir ilçeye o otele yapan işletmeciye ve personeline teşekkürler.ahmet gül ve eşi


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharikaydı
bayram için akrabalarımı ziyarete gitmiştim akrabalarımı rahatsız etmemek için kayfi saray hotelde rezervasyon yaptırdım 5 gece otelde kaldım inanın çok hoşuma gitti çok rahat ettim özellikle terastaki restorantta kahvaltı yapmak ve yemek yemek harikaydı son yıllarda yaptığım en güzel bayram seyahatiydi diyebilirim işletmecisini ve personeline çok teşekkür ederiz (eşim ben ve çoçuklarım)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

KEYF-İ SARAY OTEL - ACIPAYAM Denizli

KEYF-İ SARAY
OTEL

ACIPAYAM
Beled. Sarayı
K:4-5-6

518 5418
518 1886

Kahvaltı, 200 Kişilik Restaurant, Spor Salonu, Teras, Oyun Parkı ,Odalarda TV, Banyo, Tuvalet

35 /

Şikayet Et