Ana Sayfa İletişim

Alibaba Apart Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Alibaba Apart hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Alibaba Apart Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Berbat
Berbat ötesi eski Ali baba şimdiki ismi best alanya hotel
Paranıza yazık aynı fiyata daha iyi şartlarda aynı cevrede kalacak yer var
Odalar içler acısı havlular elek gibi minibar yok
Kokuyor aileye uygun degil saygisiz personel
........
Hersey dahil açık büfe 3cesit tadına bakılmayacak yemek
Kokan eskimiş salatalar ve mezeler iyyyy
Ücretsiz alkollü icecekler ;) marketten bildiginiz bir Marka alıp için

Geldim gördüm yazdım
Yok ben illa kalacam derseniz
Bu yazdıklarımı yasarsınızmükemmel ötesi
hayatımda yaşadığım en güzel tatildi. müşteri memnuniyetine önem verilen nadir yerlerden biri. buradaki çalışanlar öyle güleryüzlü öyle canayakınlar ki ne olursa olsun kendilerini sevdiriyorlar. burdan Nadir Bey, İbrahim Bey, Gamze, Hatice, EROL :), Tuğba, Mithat ve diğer bütün çalışanlara teşekkür ediyorum. seneye görüşmek üzere :))rezalet
OTELDE 4 GÜN KALDIM 1 GÜN ELEKTİRİK KESİNTİSİ NEDENİYLE KLİMALAR ÇALIŞMADI SADECE KLİMALAR MI ELEKTİRİKLİ HER ŞEY 2 GÜN HAVUZA GİREMEDİK NİYE HAVUZUN MOTORU ARIZALANMIŞ KARDEŞİM SİZİN NİYE JENERATÖRÜNÜZ YOK NİYE HER SİTEYE ÜCRETSİZ PLAJ YAZIP HERKES DEN PARA ALIYORSUNUZ ÇALIŞANLARA GELİNCE BARDAKİ KİŞİ VE RESEPSİYON DA BULUNAN GÖREVLİLER HARİÇ DİĞER ÇALIŞANLAR İYİ İDİ YANLIZ GARSONLARIN BAŞINDAKİ KİŞİ MÜŞTERİNİN ÖNÜN DEN DAHA MASASINDAKİ YİYİECEK VEYA İÇECEK BİTMEDEN KAFANI ÇEVİRİR ÇEVİRMEZ BİR BAKMIŞIN ÖNÜNDEN ALIYORLARDI BARDAKİ BARMEN GECE SİZİ DİSKOYA GÖTÜRÜYÜM GEZDİRİYİM DİYEREK BAYANLARA TEKLİFDE BULUNUYOR VE MESAYİDEN SONRA BAZILARI İLE OTELDEN AYRILIYOR YADA OTELDE MUHABBETİ KOYULAŞDIRIYOR AYRICA TÜRK GECESİ EĞLENCE VAR DİYE YAZMIŞLAR YOK OLMADIĞI GİBİ EĞLENMEYE ÇALIŞAN MÜŞTERİLER OLDUMUDA KARŞI ÇIKIYORLAR SİNEKLERDE CABASI YEMEK DERSENİZ SÜREKLİ AYNI YEMEKLERİ KOYUYORLAR BİR MÜDDET SONRA MİLLET ÇIKIP DIŞARDA YİYOR . ALANYA MERKEZE ÇOK UZAK TOSMURDADA HİÇBİR HAREKETLİLİK YOK OTELDE BİLDİĞİMİZ APARTMANDAN ÇEVİRİLMİŞ KISACASI KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM ...Çok Harika!
Sayın site yetkilisi,
"Alibaba Apart için daha önceden bir yorum yazılmamış. Alibaba Apart şikayet eden ilk kişi siz olun" bu yazdığınız çok saçma ve insafsızca buluyorum illa ki insanların otelimiz hakkında şikayet etmesi başınızı göğe mi erdirecek?? Yani neredeyse insanlara silah zoruyla olmayan şikayetleri yazdıracaksınız. Herkes memnuniyetini yazarsa size ekmek kalmıyor değil mi? Reklam gelirleriniz düşer veya mevcut şikayetleri silmek için otelcilerden talep etmiş olduğunuz bir kaç yüz dolarcık $$$$$$$$ olmaz değil mi. Bence bunları da şikayet konusu olarak tartışalım. Burada insanlar sizin sitenizin google da üst sıralara çıkması için gönüllü olarak bir nevi seo hizmeti veriyorlar neden mi ? ne kadar şikayet, içerik ve uzun cümle demek sitenizin daha üst sıralarda yer alması demektir. Tabii ki fazla reklam ve gelir. Lütfen objektifseniz bu yazdıklarımı da yayınlayın!

Saygılarımla
Hasan ÇETİN  Sayfa: 1  

Alibaba Apart Alanya

Şikayet Et