Ana Sayfa İletişim

Suntopia Pegasos Club Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Suntopia Pegasos Club hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Suntopia Pegasos Club Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

güzeldi
Otel konum ve royal ve resort otellerin ana yemek ve oda hariç imkanlarından yararlanılması yönünden çok güzel.Denizi ve havuzları süperdi ancak her alanya ve çevresi otelde olduğu gibi kendinizi Türk olduğunuz için yabancı hissediyor ve Türk görünce seviniyorsunuz.CLub otelin odası çok küçük ve kliması sürekli bozuk ve çelıştığı zamanlarda kendini soğutmaktan başka işe yaramıyor.Tuvaletten lağım kokuları geliyor ve otelin yemekleri yabancılara yönelik olduğundan çok iç açıcı değil ancak Türk gecesinde çıkan yemekler bir harikaydı ,bu sayede aşçılarda değil otelin yabancı ağırlıklı olmasından yemeklerin kötü olduğunu anladık .Konum yönünden ve denize sıfır olmasından dolayı çok güzel bir otel birdaha gitmeyi düşünürüm ancak club otelde değil resort veya royalde ,odaları muhtemelen daha iyidir.  Sayfa: 1  

Suntopia Pegasos Club Alanya

 Pegasos Club
 

  Mavi Bayraklı İncekum Koyu’nda bulunmaktadır.

 
 Kategori
 4 Yıldızlı Otel
 

 Joy Pegasos Club

 İncekum /Alanya / Antalya/Türkiye

 Tel:  0 242 517 13 81

 Fax: 0 242 517 13 66

Şikayet Et