Ana Sayfa İletişim

Pırıl Hotel and Apartments Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Pırıl Hotel and Apartments hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Pırıl Hotel and Apartments Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

SÜPERR
rezervasyon yaptırdıktan sonra eve gidince internetten otel bilgilerine bakarken şikayetlere rastladım vs. vs. daha sonra şikayetleri görünce rezervasyon yaptırdığım acentemi aradım ve okudugum seyleri anlattım .. acentedeki yetkili kesinlikle oyle şeyler olmadığını rahatlıkla gidin dedi.Gittik... yazılanların hiç biriyle karşılaşmadık aksine gayet iyi hizmet verdiler yiyecek içecek odamız temizlik vs hiç bir sıkıntımız olmadı !


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Pırıl Hotel and Apartments İzmir

Cevre Yolu Cesme
Izmir
Turkey

Şikayet Et