Ana Sayfa İletişim

Büyük Ersan Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Büyük Ersan Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Büyük Ersan Hotel Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

super
hotel ersan resort&spa bodrum dan gayet menmun kaldik animatorleri personelleri disiplini saygisi ve guler yuzleriyle tatilimize nese kattiklari icin ozellikle guler yuzlu ikiz kiz kardeslere personelden yemeklerimize guler yuzune tad kattiklari icin ve animatorlerden ismail.kaan.murat.altan.shrek ozi.ve dc oykun a ve fotografci ali ve ramazan a ayri ayri tesekurlerimizi selamlarimizi iletirseniz seviniriz biz ayse ve fatma diye isim verdikleri serap ve haticeden bol bol selamlar gercekten hepinizden menmunuz ve tavsiyelerimiz cevremize kesinlikle ersan hoteldir bize gosterdikleri saygi ve guler yuzlulukleri icin hepsini ayri ayri tesekur ederiz belcikadan bol selamlar


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Büyük Ersan Hotel Ankara

Selanik Cad. 74
Kizilay
Ankara
Turkey

Description: 85 rooms

Şikayet Et