Ana Sayfa İletişim

Dedeman Ankara Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dedeman Ankara Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dedeman Ankara Hotel Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

iş için yeterli
bir toplantı organizasyonu için 3 gün konakladık, 5 yıldızlı şehir oteli olarak değerlendirildiğinde zayıf kalıyor. merkezi bir konumu, yeterli salonları, güzel bir bahçesi var. göze batan şey yemek servislerinde boşları almak için çok aceleci davranıyorlar, daha ben onu yiyecektim diyemeden ekmeğiniz, tabağınız, bardağınız uçuveriyor masadan :) beni şaşırtan ve mutlu eden şey ise odadan çıktığımda karşılaştığım kat görevlisinin ismimle hitap etmesiydi, keşke herkes sizin kadar düşünceli ve kibar olsa :))... iş için yeterli bir 5 yıldızlı otel fakat münferit müşteriler için istenen rakamı hakeden bir otel olduğunu düşünmüyorum


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Dedeman Ankara Hotel Ankara

Akay Caddesi, Buklum Sok. No 1
Ankara 06660
Turkey

Description: 299 rooms

Şikayet Et