Ana Sayfa İletişim

Bodrum İsis Otel - Hotel Isis Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Bodrum İsis Otel - Hotel Isis hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Bodrum İsis Otel - Hotel Isis Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Ultra Berbat
Ultra berbat İsis otel ; öncelikle temizlik söz konusu bile değil . Bir hafta boyunca çarşaflar değişmedi, havluları da ben zorla değiştirdim. Oda üstünkörü temizleniyor . Restorantdaki tabaklar yetersiz ve pis. Yemekler çok kötü 👎 Ana yemek olarak hergün hindi köfte verdiler. Kahvaltıdaki peynirler çok tuzluydu. Alacartlar olmasaydı aç kalmıştık. Alacartlar için de sabah sıraya girmek gerekiyor. Sadece denizi güzeldi, havuzu da çok küçük👎


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat ötesi
Öncelikle ETS bu otele nasıl oluyor da hem yüksek puan veriyor hemde öneriyor çok saçma! Otel odası rezil içerisi hem rutubet hemde tuvalet kokuyor resmen oda pislik içind e üstelik temizliğin T si yok yerler saç toz içinde bahçe manzaralı diye verdikleri oda resmen duvara bakıyordu şikayetinizi dile getirdigimizde ise sağolsun ETS gorevlisi ENVER Bey bize çok yardımcı oldu başka bi oda gösterdiler fakat oda diğerinden farksız değildi otel resmen bakımsız pis rezil biyer di banyosunu tuvaletini anlatmıyorum bile inanın resimdekilerle hiç bir alakası yok ben 1 gece bile kalmaya dayanamadım hemen Ets tur rehberi başka bir otele gönderdi bizi sağolsun yoksa tatilimiz ilk günden kaostu. Sayelerinde bir daha bodruma ayak dahi basmıcam!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok kötü
Oda berbat
Hijyen berbat
Yemekler tabuldot
Masalara konulan peçetelerin misafir girmeden beş dakika evvel toplanıp dolaba kaldırıldığı komikliği
Sahilde sadece bir tuvalet ve rezilliği
Diğer misafirlerin yorumlarına aynen katılıyorum
Operasyon mu nün ifadesine göre bütçe onaylanmış seneye herşey değişecekmiş bu sene
ETS isis i bağlamış
Bu da ets nin kazığı 2017 de ötele gidenlerin vebali ets nin üstüne ets nin bağlantılı olduğu diğer otellerdedurum
Daha da kötü imiş
Yazık ets ye hepimizi hüsrana uğrattı
Bu arada kendisi de yıprandı
Reklamlaeındaki hanım da kurtaramayacak galib
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTatilinizi mahvetmeyin!!!
Tatilinizi mahvetmek istemiyosaniz bu igrenc otele sakin gitmeyin. 3yildizli otel olsa cok daha iyi. Paramizi resmen heba ettik burda. Odalar pislik icinde ve temizlenmiyor. Otelin isletmesi rezalet. Otele insan doldurup hergun ayni yemekleri verip geciyolar baska yaptiklari is yok. Sikayetlerinizi dinler gibi yapip telafisi icin ugrasmiyorlar. Ha bir de arabanizi valeye sakin vermeyin. Arabamizi vuruk bi sekilde getirdiler ve hicbir sorumluluk ustlenmediler! Boylesi bir yer bedava dahi olsa gidilmez!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhayal kırıklığı
hayatım boyunca yaşadığım en berbat tatil faciasıydı. bundan daha kötüsü olamazdı. aç kaldık. et diye birşeyyoktu. salata pilav yemekten bıktık. alacarte olmasaydı daha da aç kalırdık. odaları berbat. küvet var eskiden kalma ve perde :) inanılmaz ama küvette perde var. animasyon biz hiç gormedik. denizi güzeldi birtek. sabah kahvaltısı ehh yani diyebilirim. aç uyuduk aç uyandık. manzara harici herşey berbattı. ets bu otele hangi kafayla 96 veriyor. biz hiç otel gormedik sanki. berbat berbat berbat. param yandı zehroldu.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHAYATIMDA GİTTİĞİM EN BERBAT OTEL
Yoğun iş tempomdan fırsat yaratabildiğim Ramazan Bayramı öncesi daha uyguna oteller olmasına ve ETS turun çalıştığı otel olması ilk tercih sebebimdi hayatımda gittiğim en berbat, en pis, en sinir bozucu oteldi. Çalışanlar mutsuz, memnuniyetsiz , kapasitesinden fazla misafir aldığı için yer bulamadığınız, yemeklerinin berbat olduğu , 5 yıldızlı otel konseptiyle alakası olmayan, temizliğin olmadığı, mini bar da zaten içecek bir sey bulamadığınız saçma sapan bir otel, bu arada bayram öncesi ve sonrası müşterisine farklı muamelesini hayatımda il kez gördüğüm otel, sakın gitmeyin, benden size tavsiye, yazacak o kadar çok şey var ki bu kadarı bile yeterli zannedersem gitmemeniz için, böyle işletmelere para kazandırmayın arkadaşlar..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Kesinlikle rezalet bir yer. Oyle ultra hersey dahile kanmayin 3gun tahammul edebildik otelimizi degistirdik. 3gun boyunca ne oda temizlendi ne minibar yenilendi. Odada hamambocegi gorduk. Dusakabin dahi yoktu yani. Pansiyonda kalin daha iyi


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum08.08.2017
OTEL 3 YILDIZ AYARINDA BİR OTEL BEKLEDİĞİM GİBİ BİR OTEL ÇIKMADI BODRUMDA ÇOK OTELE GİTTİM AMA BURASI GİBİ REZİL OLAN BİR OTEL DAHA YOK YANİ. ÇALIŞANLAR BIKMIŞ KAÇMAYA ÇALIŞIYORLAR ARTIK SABAH BAŞLIYORLAR ÇALIŞMAYA AKŞAMA KADAR AYNI ADAM HERYERDE ÇALIŞIYOR. TEMİZLİK SIFIR DENİZDEKİ KUMSAL PİSLİK İÇİNDE ODALAR AYNI SU İÇMEK İÇİN BARDAKLAR PİS YEMEK TABAKLARI 10 TANEDE 1 TANE TEMİZ ÇIKIYOR ÇALIŞANLARDA BİR MUTSUZLUK YORGUNLUK BIKMIŞLIK VAR YANİ AKLI OLAN YORUMLARI OKUYUP ÖYLE GİDER BEN YORUMLARI DİKKATE ALMADAN GİDENLERDENİM VE PİŞMAN OLDUM GİTTİĞİME YAZILACAK O KADAR DAHA ÇOK ŞEY VARKİ DAHA AMA KISACA YANİ GİTMEYİN SAKIN YORUMALRI OKUMADAN


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Bodrum İsis Otel - Hotel Isis Bodrum

Şikayet Et