Ana Sayfa İletişim

Daima Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Daima Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Daima Resort Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

BEKLENTİMİZİ KARŞILAMADI.
Otelde kurban bayramında 6 gece 4 kişi 2+1 odada konakladık. Odada her şey arzalı. Şikayet bildirmek için ilgilenen yok.Resepsiyona hergün bildirdim yazdılar ilgilenen kimse olmadı. Resepsiyona son gün neden ilgilenmediklerini sordum. Hrmen birbyerleri aradı ve ban efendim o oda sezon başından beri öyle isterseniz odanızı değişelim. Son gece değişseniz ne olacak dedim. Yemekler aç kalmıyorsunuz. Fakat yemekhanelrre girdiğiniz zaman hiç bir otelde olmayan bir koku var. Temizlik ve hijyen diye bir şey yok. Rahatsız ediyor. Oda temizliği çarşaf değişme diye bir şey yok. Personelde bir memnuniyetsizlik var. Bunu hisediyorsunuz. Tesis çok geniş bir alanda. Havuzlarda ve alanda sıkışıklık yok. Konuklara sürekli direktifler veriliyor. Ultra herşey dahil diye satılıyor ama herşeyle bile ilgisi yok. İçecekle de tat yok.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
UNUTMADAN SÖYLİYEYİM.
YEMEKLERİ BERBAT HER GÜN HER ÖĞÜN HEP AYNI ŞEYLER TABAKLAR ÇOK PİS GELİYO ALTTAN TABAK SEÇMEK 5 DK NIZI ALIYO.BİRDE ORDA KİME SÖYLERSENİZ DEDİKLERİ TEK ŞEY ŞU,OTEL SAHİBİ BÖYLE İSTİYOR.BU NEDİR YAA BÖYLE İŞLETMECİLİK Mİ OLUR?? BİR SORUMLU GELSİN BİR MÜDÜR GELSİN DİYE TÜM ÇALIŞANŞARA SORUYOSUN HER KEZ YETKİLİ BENİM DİYOR TAMAM O ZAMAN SEN YETKİLİYSEN BENİM SORUNUMA ÇÖZÜM BUL DİYOSUN YOK OTEL SAHİBİ BÖYLE İSTİYO DİYORLAR.KISACASI YORUMLARI FALAN OKUMADAN GİTMEYİN.BU OTELE HİÇ GİTMEYİN.GİTTİK GÖRDÜK.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
GERÇEKTEN BEN BÖYLE REZİL Bİ OTEL GÖRMEDİM.TATİLE İLK DEFA GİDEN BİRİSİ OLSA İNANIYORUM Kİ BİR DAHA TATİLE GİTMEZ.ÇALIŞANLARI AYRI BİR PROMLEM MENÜLERİ DAHA AYRI BİR SIKINTI.BEN BU KADAR HİÇ BİRŞEY İÇİN PİŞMAN OLMAMIŞTIM.
ÇALIŞANLARININ YÜZLERİ BEŞ KARIŞ ASIK,SANKİ NİYE GELDİNİZ DERCESİNE BİR TAVIRLARI VAR.VE BİZİM GİBİ TANIŞTIĞIMIZ BİR ÇOK KİŞİ DE ŞİKAYETÇİYDİ,GEREK SAUNA DAKİ GEREK YEMEK SIRASINDAKİ BİR ÇOK KİŞİ YAKINIYOLARDI.
EN BÜYÜK REZİLLİĞİ RESTOURANTTAN ÇIKARKEN BİZİ ÇEVİREN ÜÇ SORUMLUYLA YAŞADIK. ONUDA KISACA ANLATAYIM.
YEMEK YEDİKTEN SONRA TAM KAPIDAN ÇIKARKEN ÜÇ KİŞİ BİZİM ÖNÜMÜZE GEÇİP BİZE FAZLA YEMEK İSRAF EDİYOSUNZ DEDİLER VE ORDA 15-20 DK TARTIŞTIK.BİZ FAZLA YEMEK İSRAFI KESİNLİKLE ETMEDİK.YAPTIĞIMIZ ŞEY ŞUYDU;
AÇIK BÜFE YEMEKLERİNDE HİÇ BİR OTELDE NE KADAR ALDIN NE KADAR YEDİN DİYE BİR SORUN OLMAZ.BU DAİMA BİZ HOTEL DE İNSANLARIN FAZLA YEMEK YEMESİ SORUN OLUYO Kİ BİZ TAM 45 DK KAHVALTI YAPTIK HER İNSANDA BİLİR Kİ KAHVALTI DİĞER ÖĞÜNLERDEN BİRAZ DAHA UZUN SÜRER DAHA YAVAŞ YENİR.
ORDA KİMSE GÖRSELLİĞİNİ BEĞENDİĞİ BİR ŞEYİ BİLE TABAĞINA KOYUP TADINA BAKMADAN ONU BEĞENİP BEĞENMEDİĞİNİ SÖYLEYEMEZ.TABİİ Kİ HER İNSAN ORDAKİ YEMEĞİ YEMEK İÇİN TABAĞINA ALICAK SONRA TADINA BAKICAK BEĞENİRSE YİYCEK BEĞENMEZSE Kİ BU ÇOK DOĞAL Bİ HAKKI O ZAMAN YEMİYECEKTİR.MADEM BÖYLE Bİ SIKINTISI VAR BU HOTELİN O ZAMAN AÇIK BÜFEDE HER YEMEĞİN YANINA TADIMLIK YEMEKLERİNİDE KOYUCAKLAR Kİ İNSANLAR ORADA TADIP BEĞENİRSE ALICAKLAR,BEĞENMEZLERSE HİÇ TABAĞINA ALMA GEREĞİ DUYMAYACAKALAR.ŞUAN BİLE AKLIMA GELDİKÇE ÇOK SİNİRLENİYORUM.YAZARAK ANLATAMAM KISACA ANLATMAYA ÇALIŞTIM.AYNI BENZERİNİ BARLARINDA DA YAŞADIK BİR BARDAK İÇİCEK İSTİYORUZ ADAMLARIN YÜZÜ BEŞ KARIŞ KAFAMIZA ÇARPAR GİBİ VERMELER DAVRANIŞLARI GÖNÜLSÜZ GÖNÜLSÜZ.NEYSE ŞİMDİLİK BEN DEN BU KADAR.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Yemekler özensizdi hep aynı yemekler. Tatlılar rezaletti. Pastadan başka bir tatlı yoktu. Yemek yönünden sıfırdı. Kemerde gidebiliceğiniz son otel diyebilirim. Taze sıkılmş meyve suyu ücretli yazıyo fakat o bile yoktu. Oyun oynama şansınız tavla vs. Hiç birşey yok.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumParanıza yazık kesinlikle gitmeyin
Bayram boyunca 4 gece 4 oda 8 kişi konakladik otele girişte eyvah dedik ama heryer dolu yapacak birşey yok odalar hepsi arızalı dış kapı kapanmıyor 6 sefer söyledik gelen yok en son gece müdürü acıdı halimize oda değiştirdik 2. Oda ise klima çalışmıyor 3. Oda ya geçtik onunda fön makinası arızalı lakin artık buna şükür diyerek kaldık yemekler rezalet büfede aynı yemek çeşit görünsün diyerek 4 yerde akşam yemeğinde bile içecek servisi yok sıraya girerek kendiniz alıyorsunuz boş masa bulmak için epey beklemeniz gerekli temizlik beklemek mucize adı ultra herşey dahil olup 2.anahtar depozitolu bile değil 20tl karşılığında satın alıyorsunuz otelden ayrılırken ne ise yarayacaksa istek dilek şikayet leri ileteceğiniz bir muhatap yok yetkili isteyince cevap otel sahibi böyle istiyor çıkış yaparken bileklikler kesilerek öğle yemeği için para talep ediliyor hayatında ilk defa otelde konaklama yapanlar sanırım memnun olanlar boşa para vermeyin gidin pansiyon da kalın daha memnun ayrilirsiniz

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHavuz animasyon dısinda iğrenç hizmet sıfır
Otel akua park dışında.hizmet sıfır çalışanların yüzü hiç gülmüyor berbat servis bile yok 5yıldızlı otel.%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumson güne kadar iyi ydi
Ailecek çok güzel bir tatil geçirmiş tık.ttakı son güne kadar. Otelden ayrılmak için resepsiyonda geldiğimde bir terbiyesiz likte karşılaştım. Görevli bayan ın ifadesi aynen şu. Geç kaldınız ama olmaz. Iki saat önce terketmeniz gerekiyor du.cocuklari deniz den çıkaramadım. Ben Güle güle gene bekleriz diye bir ifade beklerken koyulmak tan beter oldum. Iki saat fazla kalmakla oteli yemedik


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumVasat
2015 yılında kardeşim eşi ile geldi otele bu yıl beraber tatil yapmak istedik daima biz oteli tercih ettik ama çok büyük bir yanlış yaptık otelin yemekleri hep aynı değişik hiç birşey yok kısacası şunu söylemek isterim animasyon ekibinden başka hiç birşey iyi değildi. Verdiğim paraaya yazık oldu. Şunuda smylemek n istiyorum bu otelin türk halkına hiç saygısı yok elin yabancıları geldiğinde herşey üst safada bu yıl bu türkler bu otele gelmeseydi kapıya kilit vururdu heralde hiç bu yönden bakan bir yönetim yok. Ben bundan sonra hiç bir şekilde daima biz otele gelmeyeceğim


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Daima Resort Hotel Kemer

Şikayet Et