Ana Sayfa İletişim

Caprice Palace Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Caprice Palace hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Caprice Palace Konum: , Didim - Altınkum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 (Kötü)

Odalar rezalet
Odalar berbat halde. İyi yanları olsada (açık büfe vs) girer girmez pişman olduk hiç yenilenmemiş, odadan çıkmayan berbat rutubet kokusu.. Çalışanlar baştan savmaya çalışıyor


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum27.08.2017
Otele dün (24.08.2017)girdik. Olumsuz yorumların tedirginliği ile geldik. Olumsuz yorumların art niyetli olduğunu çok rahat söyleyebilirim. Bay/bayan ayrı ayrı ve bir sürü havuzu var, ayrıca termal havuzu, saunası, fitness salonu, hamamı, tuz odası vb herşey çok güzel ve fazlasıyla yeterli. Denizi çok güzel, zemin kum. Yeme içme alanları geniş ve birkaç tane var. Odaları temiz ve düzenli. Gönül rahatlığıyla gelebilir ve rahat edebilirsiniz. Çok memnun kaldım. Fatih Öncü (5053750927)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Buraya gelmede çeşme boyalık beach süper,kuşadası ilayda avangard süper ötesi ,caprice termal tam bir hayal kırıklığı.tesis tamamen eski köhne alabildiğine kalabalık havuzlar hem küçük hem suyu sonderece pis asla girilmez yemek yemeye on dakika masa srıyorsun şezlonglar mindersiz ve pis bakımsız.tekrar asla gelmem,bilseydim böyle lldugunu zaten gelmezdim tecrube yedigin kazıklar maalesef hayatta


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Resmen pislik bi hotel isleri gücleri yalan,klima calismiyor tek kelimeyle yazik verilen paraya,


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat ötesi hijyensiz ve odalar kötü
Caprice termal palace'da Odaya giriş saat 16te oluyor ve oda numaranızı öğrenmek için az ayakta durmuyorsunuz.
Oda 3 kişilik olmasına rağmen 3ü kişiye ne nevresim var nede pike.
Ayrıca dolapta temiz sandığımız yastıklar kullanılmış çıktı.
Çok tiksindik buradan. İster süit oda olsun ister em basidi heryer hijyenik olamlı.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumDolandırıcı
4 yıldır caprice gold kira ödememiz yapılmıyor. JET denen adam hepimizi dolandırdı. Ne otel bitti ne kiramız verildi. Nede gold kartımızla tatil tapabiliyoruz. Tamamen yalan dolan. Bu kadar insanın hakkının ahiretteki karşılığı ne olacak bekliyoruz. Çünkü dünyadaki adaletten vazgeçtik.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHerşey gayet güzel
Şuan caprice otelde tatilimize devam ediyoruz 4 yıl önce yine burdaydım fakat olumsuz yazılar birazdan olsa bizi düşündürdü fakat hiçte öyle değilmiş herşey gayet güzel şuan otelde 3.000 kişiye yakım insan var ve herkes son derece mutlu kompleks yeterince büyük ve özellikle animasyon ekibi milleti yerine oturtmadan mükemmel derecede eğlendiriyor kesinlikle seneye yine gelmek istiyoruz ve hatta burdan ayrılmadan yeni rezervasyonu yaptırmayı düşünüyoruz


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumR-E-Z-A-L-E-T-
Ilk ve Son Kez geldik cok ama cok Pişmaniz odalardaki Klima calismiyor en az 20 kere söyledik hep tamirci yolluyoz dediler ama malesef gelen giden yok odayi degistirek dedik bastan tamam dediler sonra boş oda yok dediler daha önce var dediler sonra yok dediler ben tatil yapmaya geldim cile cekmeye degil deniz ve sahil cok pis giremedik anliyacagniz bin Pişmanızzzz.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Caprice Palace Didim - Altınkum

Şikayet Et