Ana Sayfa İletişim

Kamelya World Hotels Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kamelya World Hotels hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kamelya World Hotels Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 (Kötü)

Telefonum konakladigim odadan çalındı. Çok ama çok uzuldum. Kesinlikle tercih etmeyin


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTek kelimeyle harikaydı otel herşeyi dört dörtlük hiç pişman olamayacaksiniz.türk kahvesi ücretsizdir yemekler harikaydı odalar çok ferah havuzları çoğuna girme fırsatımız bile olmadı havuz sayısı çok animasyonlar fena değildi çalışanlar da çok iyi on numara beş yıldız yani eksik yok


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKalitesiz bir tatil
Odamizin klimasi ve mini buzdolabi bozuk cikti gelip ilgilenmeleri icin defalarca aranamk zorunda kaldik ve hic guvenli bir otel degil valiz odasindan cantam calindi ve otel personeli umursamadi bile hicbisey yapilmadi sanki olagan bir durummus gibi .sanirim bu durum hep oluyor kamera yok zarari karsilama gibi bi girisim yok


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKalitesiz bir tatil
Odamizin klimasi ve mini buzdolabi bozuk cikti gelip ilgilenmeleri icin defalarca aranamk zorunda kaldik ve hic guvenli bir otel degil valiz odasindan cantam calindi ve otel personeli umursamadi bile hicbisey yapilmadi sanki olagan bir durummus gibi .sanirim bu durum hep oluyor kamera yok zarari karsilama gibi bi girisim yok


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayatımda gordugum en kötü ve iğrenç personel ve özellikle Birol diye dallamanin birini şef yapmışlar anlayasizsiz aptal biri hiç bir problem çözülmüyor ..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHırsızlık
Halen konaklama halindeydim. Ortak kullanım alanı olan pelin aqua parktan parkın çıkış saati olan 6 da herkesle beraber çıktım.bir deniz yatağı bir çift kolluk bir simit ve yeleğimi taşımak zor olduğu için her otelde yaptığım gibi şezlongda bıraktım. hemen ertesi sabah giriş saati olan 10 da herkesle beraber girdim. Fakat bu saydığım hiç bir ürünüm yerinde yoktu. Parkta kapalı olduğu saatlerde sivil birinin girme ihtimali yoktur.karşımla ilgimi kimseyi bulamadım. Şimdi iki çocukla güvensiz içinde tatilin bitmesini bekliyoruz. Otele gelecek kadar param var belki ama. Havuz ürünlerimi heba edecek kadar da zengin değilim. Bir çok şikayetim vardı. Görmezden geldik ama bu asla görmezden gelinemez. Hiç bir otelde yaşamadığım sorunu HIRSZILIĞI YAŞADIK.


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEh işte
Tatil.com Kamelya World Holiday Willage için, Selin'in ve Fulya'nın resimlerini kullanıyor satış yaparken. Gerçek otele gidince de hiç de göründüğü gibi olmadığını, özellikle yemekhanesinde az çeşit, bol sinek olduğunu görüyorsunuz. Diğer otellerin alanlarını kullanabilmek güzeldi, otel çalışanları normalde çöplerden filan rahatsız olmazken, otel sahiplerini görününce, bir çalışmaya başlıyordu ki, seyretmek başlı başlı başına bir animasyon gibiydi.. Bu resimlerin gerçeği yansıtmaması Side'deki otellerin genelinde sorun oradaki otelleri görüp bir de kataloglardan bakınca hepsinin fotoshoplu olduğu anlaşılıyor. Bu otelin plajı hiç değilse çok daha büyük ve temizdi. En iyi yanı buydu diyebilirim.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsuperr
otel gayet duzenli 5 yıldızın hakkını veren bır oteld cok güzel bır tatıl gecırıdık tavsıye ederım kesınlıkle


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kamelya World Hotels Antalya

Şikayet Et