Hotel Şikayet Ana Sayfa İletişim

Otel şikayetleri

Otel şikayet sitemizde yazılan şikayetler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Şikayetleri okurken herkesin zevkinin, konfor anlayışının ve temizlik anlayışının farklı olduğunu unutmayın. Aynı şekilde başkasına pahalı gelen bir fiyat bir başka tatilciye ucuz gelebilir. Yorumları yazarken ve okurken bu hususları gözönünde bulundurun.

Tatilinizin nasıl geçtiğini hemen yazın. İnsanlarla deneyimlerinizi paylaşın.

En gerçekçi yorumları mutlaka okuyun Konum: , TR, Turkiye.
En iyi otel şikayet sitesi/span>. Sonuç: 9/ 10 En iyi otel şikayet sitesi

REKLAM: Web sitemize reklam vermek için info@hotelsikayet.com adresine email gönderin.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz

Son Gelen Şikayetler ve Yorumlar:


Otel: Biz Cevahir Hotel İstanbul
Bölge: İstanbul
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Hotel güzel ancak çalışanlar çok saygısız
Hotel'de daha öncede konakladım lakin hotel güzel bir hotel Olmasına karşın Resepsiyondaki Emre çok saygısız!uçağa binmek için Hotel'den çıkmak için hazırlandığım Sırada odadan arabamı çıkartmaları için telefon açtım,arabanız 5 dakika sonra hazır olacak demelerine rağmen hazır değildi,ve aşağıda 20 dakikadan fazla aracını bekledim!kendilerine uçağımı kaçıracamağımı söylememe rağmen aşırı umursamaz davrandılar ve otopark Kartımı bulamadığım için daha önce kimlik belgelerim OLMASINA rağmen ve girişte tekrar vermeme rağmen tekrar kimliğimi Alıp ve hala beni oyalayıp kimlik fotokopimi aldılar

%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Akbulut Otel Spa
Bölge: Kuşadası
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Tekrar Gideceğiz
Tüm yıl çalışan bir aile olarak yazları mutlaka 1 hafta tatilimizi yaparız.Çok kez 4 ve 5 yıldızlı otellerde kaldık ama buradaki rahatlığı ,samimiyeti hiç birinde görmedik.Tüm çalışanlar güleryüzlü ve müşterilerle çok ilgili,herkes işini severek yapıyor suratı asık 1 kişi yoktu diyebilirim.Yemeklere ve tatlılara gelince herşey çok lezzetliydi.Ayrıca hemen yanındaki Millipark nasıl muhteşem bir yerdir.Özellikle çocuklu aileler için tavsiye ediyoruz.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Ramada Plaza Antalya
Bölge: Antalya
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Benden ödemesini nakit yapacağımı bildiğim halde hariçten 200tl nakit para veya kredi kartımın bilgilerini istedi ler sebep ben böyle bir saçmalık görmedim neymiş efendim kendini garanti ye alıyormuş peki sizbana ne güvence vereceksiniz dediğimde saçma bir cevap verdi 5 yıldızlı otel miş sanki tek 5 yıldızlı otel ramada neyse bende gerekli cevabı verdikten erdikten sonra başka hen daha güzel hemde daha uygun bir otelde kaldım kimseye de tavsiye etmem bana güvenmeyene ben hiç güvenmem

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Büyük Anadolu Girne Hotel
Bölge: Kıbrıs
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Sadece tabela sı otel gerisi yalan dün akşam yemek yedim bir fatura vermek lerden haçizler bence beş para etmez otel

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Rocks Hotel Casino
Bölge: Kıbrıs
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Doğum günü
13 aralık 2016 tarihli resepsiyonda görevli erkek personeliniz sahsıma haddini aşacak şekilde konuşma yapmıştır.gerekçe olarak saat 12de alınması gereken valizimizi saat 2,5da geldiğimizde aldırmadığını gördük.müşterilerin olduğu bir ortamda saygı sınırlarını aşarak otelinize bizim nezdimizde zarar vermiştir.değerlendireceğinizi umuyoruz.bununyanında 11.12.2016 da otelinize giriş yaparken bizi kabul eden resepsiyondaki genç sarışın görevliye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.resepsiyonda vergi memmuru gibilerinin bizce yeri yok.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Limak Limra Hotel and Resort
Bölge: Kemer
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Hayal kırıklığı
Limak Otellerini iyi diye bildiğim için ailece neşe içinde gittik.Resepsiyonda karşılaştığımız davranışlar,bize tatili zehir etti.Kızlarım ranza da yatamadığı için daha önce acentaya da söylemiştik. Bize ranzalı oda vermeyin demiştik. Hatta teklif edilen ranzalı odalı otelleri reddetmiştik.Limak'ta karşımıza çıkan kişi bize ranzalı odayı verince ,durumu hatırlattık,ranzalı oda olamayacağını söyledik. Bunun üzerine size bu oda tahsis edildi, diyen resepsiyon görevlisi garip bir şekilde sertleşmeye başladı. Problemi çözeceği yerde,daha da körükledi.
İsmi Emre Ecer olan resepsiyon şefi ters davranmaya devem edince,onca kişinin önünde ağız kavgası ettik. Bizi geriye attı,bekleyin dedi.Bir süre sonra ,tekrar gittim ve buraya boş boş beklemeye gelmedik,bizim problemimizi çözün dedim. Bunu üzerine " tatile gelmişsiniz,zamanınız bol,bekleyin " deyince yine ağız dalaşı başladı.Bir müddet sonra eşim ve çocuklarında morali bozulunca, tatil zehir olmaya başlayınca ,herşeye razı olduk.İmkanım olsa oteli hemen terkederdik ama o dakikadan sonra mümkün değildi. Hatta resepsiyondaki o şişik egolu," istemiyorsanız kalmayabilirsiniz " diye bize yol göstermiş,dalga geçmişti.
Bizi yolun karşısındaki diğer ikinci otellerine gönderdiler. Şişik egolu " eşyalarınızı alın ve karşı otele gidin! " diye bize yol gösterdi.Sıcağın altında , ana yolun karşı tarafındaki otele eşyalarımızı taşıdık. Sonra gördüm ki, o eşyaları taşımak için küçük golf arabaları benzer arabaları var ve eşyaları o arabalarla karşı otele gönderiyorlar.Normali de budur,zaten. Ama şişik egolu Resepsiyon şefi bizi hakaretlerinden sonra da birde bu şekilde cezalandırmış oldu,sıcağın altında bize eşyalarımızı taşıttırdı.Herşeyi sineye çektim. Çünkü ailemin git gide morali bozulmaya başladı.
Polyanna'cılık oynayarak olayları görmemeye ve unutmaya çalışarak, tatilimize iyi/kötü devam etmeye çalıştık. Ama bu şişik egolu tiplerin bukadar pervasızca kötü davranmasına şaşırdım. Acaba yaptıkları karşısında bir ikaz/ihtar almayacağını mı düşünüyordu. Yönetimden yana bir problem olmayacağını , karşısındakileri sindirerek doğru yaptığını mı düşünüyordu? Herhalde müşteri memnuniyeti politikasını onlar başka türlü öğrenmişler. Ya da onlara bu konuda bir eğitim verilmemiş ,bildiğiniz gibi yapın , denmiş. Çok merak etmiştim.
Otele de bu şikayetimi ve şimdi burada yazmadığım diğer olayları mail olarak yazdım ve gönderdim. Fakat mail de de bir problem vardı. Güvenlik kodunu yazıp Gönder tuşuna bastım. "Hatalı Güvenlik Kodu " mesajı geldi ve ekran kayboldu. Bunu iki kez denedim. İki sefer deneme sonucunda da ben maili gönderdim mi, göndermedim mi , anlayamadım.
Yapılan bu güzel tesislerin, işletme bilinci ve iş ahlakı olmayan kişilerin elinde oyuncak olmasına, bir çuval incirin berbat edilmesine mi yanayım, yoksa çok güzel geçeceğini düşündüğüm kısa bir tatilin zehir tadında geçmesine mi yanayım,anlayamadım.
Ne yazık ki tatilin başlangıcında olan bu çok kötü ve garip davranışlar ön plana çıktı ve herşeyi bastırdı. Diğer güzellikleri göremedik. Yoksa ortam güzeldi. Tesis çok güzeldi. Çok olumluydu. Fakat insan bazlı olan hatalar tüm güzellikleri silip süpürdü. Bu kötü anıyı hatırlamamak için ,birdaha Limak tesislerine gitmeyi düşünmüyorum.
Ergün KAYA

%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Özkaymak Falez Hotel
Bölge: Antalya
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Adıgeçen otel az daha gıda zehirlenmesinden gencecik insanları öldürüyordu. Oğlum hala hala halsiz bütün gün hastahanede geçirdi. Karakola ifade verip şikayetçi oldular.

%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Oruçoğlu Thermal Resort
Bölge: Afyon
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Kötü
Havuz alanları pis bakımsız , çay saatinde kısır ikramı vardı limon istedik şef garson veremiyoz ABİ dedi.yemekte askeriye gibi metrelerce sıra bekliyoz üç yıldız dersin tamam göze batmaz ama kesinlikle beş yıldız değil tek olumlu yanı personel ilgili ve güleryüzlü

%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Özkaymak Falez Hotel
Bölge: Antalya
Bu otele yorum yazmak için tıkla

REZALET!
Nereden başlasam bilmiyorum. Hayatımda bu kadar kötü bir otel görmedim. 600 kişilik bir kongre düzenlendi bu otelde.Kongre sonunda yaklaşık 50-60 kişi mide bulantısı, kusma ve ishal şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Yemekler, temizlik, her şey berbattı. Gala gecesi gerçekleştirildi. OTEL TEK BİR ŞEYE ELİNİ SÜRMEDİ. Delegeler Gala Yerini hazırladı. Onu geçtim her yeri pislik götürüyordu. Kesinlikle buranın kapatılması ya da devlet tarafından HER ŞEYin kontrol edilmesi gerekiyor. Otel çalışanlarının seviyesiz davranışları herkesi çok rahatsız etti. GİTMEYİN, TAVSİYE ETMEYİN, KESİNLİKLE REZİL BİR OTEL!

%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Grand Haber Hotel
Bölge: Kemer
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Berbat
Giriş güvenlikte başladı sorunlar , resepsiyon da bulunan iri esmer bey oldukça bilgisiz ve ters ti bende hizmet sektöründe çalışıyorum her zaman önce Güleryüz göstermesi lazım,kimlik arabada olduğu için pasaport verdim yanımda buluna erkek arkadaşıma kimliği yokmu dedi bana ne sınıf Bi muamele yaptı siz düşünün ,bileklik verilmediği için sürekli garsonlara oda numarası ad soyad vermek zorunda kaldık ,yemeklere dicek lafım Yok,ama garsonlar o kadar bıkmış ve suratsız ki o kadar otele gidiyorum gerek yurt için yurt dışı böyle Bi rezillik görmedim umarım dikkate alırsınız bu şikayeti ...

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   2   Sonraki Şikayetler >>


Dikkat: Daha fazla otel şikayeti okumak için oteller içinde arama yapabilir yada bir bölge seçebilirsiniz...

Otel Adı: Otel adının birazını girinizOtel Şikayet Sitesi.