Hotel Şikayet Ana Sayfa İletişim

Otel şikayetleri

Otel şikayet sitemizde yazılan şikayetler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Şikayetleri okurken herkesin zevkinin, konfor anlayışının ve temizlik anlayışının farklı olduğunu unutmayın. Aynı şekilde başkasına pahalı gelen bir fiyat bir başka tatilciye ucuz gelebilir. Yorumları yazarken ve okurken bu hususları gözönünde bulundurun.

Tatilinizin nasıl geçtiğini hemen yazın. İnsanlarla deneyimlerinizi paylaşın.

En gerçekçi yorumları mutlaka okuyun Konum: , TR, Turkiye.
En iyi otel şikayet sitesi/span>. Sonuç: 9/ 10 En iyi otel şikayet sitesi

REKLAM: Web sitemize reklam vermek için info@hotelsikayet.com adresine email gönderin.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz

Son Gelen Şikayetler ve Yorumlar:


Otel: Spice Hotel & Spa
Bölge: Belek
Bu otele yorum yazmak için tıkla

hastalıkla bitti
yaptigimiz tatil sonrası çocuğum da ve bende el ayak ağız hastalığı çıktı. orda tatil yapan bir kaç çocukta da aynı rahatsızlık vardı. bunu otele bildirdigimde kabul etmediler . tabiki oteli karalama yorumları yapmıyorum. Otel animasyonlarıni kendimiz panodan bakıp öğrendik. eğlenceler de animasyoncular yabancı müşterilerin yanında bulunuyordu hep. Türkler yanına gidince ilgilenmiyor du. diger misafirlere kaynaşmayı kendimiz sağladık. Otelin havuzu mikrop lu tercih etmeyin asla gitmeyin gibi bişi söylemiyorum. ama havuza misafirler duj almadan denizden direkt çıkıp gitlridikleri için bakterilerin artması daha olası oluyor. hassas olan bağışıklık sistemi düşük olan bizim gibi kişilerde de hastalık çıkıyor. Otel duj almadan havuza girişini onlesin bonesiz sokulmasin. tatili orda iyi geçirdik hastalığı kapmak istemedik ama oldu. acisinida çektik. yaptığım yorumda çok net olduğumu düşünüyorum. Diğer otellerde animasyon ekibi eğlendirir biz onların yanına gidince bile surat yaptılar. çok açık ve net bu davranış. sadece benimle alakali durum da değil bu biz orda 6 aile beraber hareket ediyorduk. kusura bak spice otel. havuz hijyenin ve animasyonun sıfır. Diğer hersey güzel. istediğin kadar tüm havuz bakimin tam de. duj almadan giriyor herkes bunu one sen önce de hastalık uremesin.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Mirada Del Mar Hotel
Bölge: Kemer
Bu otele yorum yazmak için tıkla

MÜKEMMEL
güzel bir tatildi reklam yapmak niyetinde değilim ama çalışanların kibarlığı işlerine gösterdikleri özen ,hayranlık vericiydi.otelin hizmetleri yemekleri yeterliydi ,abartılı şeyler yoktu.animasyonlar güzeldi .tüm çalışanlara teşekkür etmek istedim.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Oruçoğlu Thermal Resort
Bölge: Afyon
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Geçen yıl otele gitğimizde her şey yolundaydı. Annem kızkardeşim ve oğlumla gittim. Oğlum o gün itibariyle 6 yaşına henüz girmişti. Havuz ve otelde termal havuzu kullanmak gayet normal bir durumdu. ancak ikinci gün havuza erkek giriyor diye şikayet almışlar. Erkek dedikleri 6 yaşında oglumdu. bundan rahatsızlık duyup erkek gözüyle bakabilen insanlarla aynı yerde kalmak çok ama çok kötüydü. Hatta hatta cocuğuma yapılan bu davranışı gayri ahlaki bulduğumu ilettim. Yetkili gayet nazikti. ancak bize bireysel oda açacağını söyledi. gittiğimizde kücüçük bir bölüm kuyu gibi mezar gibi bir bölüm ve giremedim. yine oğlumla havuza döndüm oğlumla yine girdim. Orada ne tatil yapabildim. Ne de mutlu döndüm. Ayrıca oraya gelen insanlarda bir okadar aç gözlü idi.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: MUKARNAS SPA RESORT HOTEL
Bölge: Alanya
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Kötü
Lobby bar da gündüz hizmet eden bayan hariç çalışanlar suratsız ters ters bakıyorlar insana. Yemekler kötü, hindi eti diye çıkardıkları bir et gece gündüz berbat ötesi. 2 saat önce battaniye istedim, battaniye bulamazsınız bu saatte pike var dediler hala gelmedi. İçki kalitesi kötü, kahvaltıdaki çaylar berbat saymakla bitiremeyebilirim

%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Barut Hotels Lara Resort SPA & Suites
Bölge: Antalya
Bu otele yorum yazmak için tıkla

barut lara diye geldik barut akra çıktı nasibimize
Devremülk olarak 1 hafta herşey dahil barut lara yı kullandık.Bu senede barut larada tatil yapmayı düşünürken barut akra rezervasyonu yapıldı.Ben telefonda barut lara demiştim.Akra olarak mail atılmış tabiki biz buna hiç diklat etmefik.maik barut akra ve sadece oda olarak gelmiş.Dikkatsizliğimle beraber otele gelene kadar durumun farkına varamadık.barut lara ya geldiğimizde rezervasyon yok dediler.barut akraya rezarvasyon yapılmış.Mecburen barut akra ya geçtik.Yetkili devremülke bakan bayanı aradılar. Maalesef bundan sonra barut larada kalamıyormuşuz.Akra oteldede sadece odanın ücretini karşılıyorlar.Yemek ücretli denildi.Biz yine şaşkın kaldık.Ne bir mail atıldı nede bilgilendirildi.Seçenek yok.Biz bu devremülkü dedemandan alırken türkiyedeki bütün dedamandan yararlanacağımız söylendi.Barut şirketine geçtiğinde bizde haklarınız devam ediyor barut lara otelde herşey dahil kalabilirsiniz puanınız yeterli olduğu sürece dediler.Şimdi ne oldu.Ne değişti.Bizler türkiyenin birçok yerinde bulunan dedamanları kullanırken türkiyede baruta ait 3 tane olan otellere mahkum ettiniz. Buda yetmedi şimdi tek otele düşürdünüz.barut akra.Aktivite sıfır yok zaten.Yemekler zayıf.Seneyede otelimizde yer yok mu diyeceksiniz.Yazık bizleri mağdur ettiniz.Heyecanla geldiğimiz barut laranın yerini barut akra tutmuyor.barut akra otelden emin olun çocuklarımla üzülerek ayrılacağız.Barut şirketi size bu hiç yakışmadı.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: First Class Hotel
Bölge: Alanya
Bu otele yorum yazmak için tıkla

süper
verdiğim paraya göre çok süper bir tatil taptık. YEMEKLER VE PERSONELİN İLGİSİ ÇOK İYİ İDİ.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: MC Arancia Resort
Bölge: Alanya
Bu otele yorum yazmak için tıkla

memnun döndük
öncelik ile yazılmıs olumsuz yorumların biraz fazla karamsar oldugunu söylemem lazım . otel çok büyük ve mukemmel yesil alanı var, deniz ile iç içe .kaldıgımız odamız gayet guzel ve temizdi ,havuzlar geniş ,çocuklar ıcınde kaydırak ve havuz butun gun çocuklarımızın eğlenmesını sagladı .çocuklar için çocuk klp ve aksamları dans gosterılerı yarısmalar ile animatorler eğlenmemizi sagladılar.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Barbaross Pasha's Beach Club Hotel
Bölge: Side
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Orta
Otele geldiğimiz de gayet güzel karşılandık çalışanlar vs çok saygılı ve çalışkanlardı. Deniz kıyısı olmasından dolayı sivri sineklerden kurtulamadık dışarı çıkamadık. Ve bunun içinde hiç bişey yapmıyorlar sanırım. Neyse (standart oda)odamıza yerleştik herşey güzel derken odanın içinde kertenkeleler cirit atıyor. Bebeğimle birlikte kalacağım için odayı kontrol etmekten uyuyamadım. Resepsiyona gittiğimde ise ilaclandığını ve tekrar ilaçlanacağı söylendi. İlaçlanır ilaçlanmadı mı bilmiyorum. Tatilimin hepsinin Kertenkele koşturmakla geçti. İkinci kez oda içinde gördüğümde dayanamadım oda değişimi istedim ana binaya geçiş yaptık fakat tatilim bitti. Temizlik açısında odalarda herhangi bir sorun yoktu fakat ortak alanlarda ki lavabolar berbattı. Otel konum olarak güzel bi yerde fakat daha iyi daha kaliteli hizmet verilebilir içeçekler süt vs suyla karıştırılmış yemeklerin çeşitsizliği vs. Birde anı tur aracılıyla gitmiştim anı turun t sini duymak istemiyorum turdan sorumlu kişiyi 3. Gün zor ulaştık hiç bir faaliyeti Yok otelde de animasyonlar ve faaliyetleri de eksik tok denecek kadar az

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Rixos Hotel Tekirova
Bölge: Kemer
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Rezalet ki rezalet gelmeyin sakin
Otel tam bir fiyasko, bugun tatilimizin ilk gunu, restaurantta oturucak yer bulamadigimiz icin bildiginiz ac kaldik, yemekler rezalet buyuk bir caba sonucu yemege ulasiyorsunuz fakat soguk, saka gibi :) premium sadece adinda var, barmenler garsonlar reziller , iplemiyorlar bile bazen , az once jack istedim adam diyor ki red label var bunla idare et :) arkadas idare et demek ne demek ya :)) bahsis verince jack verdi adam boyle bir terbiyesizlik varmidir ??? Yaziklar olsun rixos adina , gelmeyin arkadaslar keyif li tatil istiyorsaniz gelmeyin. Dolandirilmis hissettiyor otel insani kisaca...tam bir fiyasko.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum


Otel: Rixos Hotel Tekirova
Bölge: Kemer
Bu otele yorum yazmak için tıkla

Rixos tekirova rezaleti
Rixos tekirova, tam bir pişmanlık...
Aç kalirsiniz arkadaşlar, yemek saatinde oturucak yer bulmak problem, yemekler bilginiz soguk, personel deseniz cogu yabanci sizi anlamiyor iplemiyor, barmen denen adamlar bahsissiz is yapmiyor, suratlar bir karis... premium otele geliyorsunuz jack istyorum diyorsunuz red label var idare et diyorlar. Rus çakili otel hepsi hayvan gibi bildiginiz... enerji icecegi bile bimden alinma abartmiyorum. Paranizin karsiligi bu degil, rixos adina guvenmeyin geldiginizde tam bir rezalet... su an oteldeyim ve tatilimin ilk gunu bildigin dolandirilmis hissediyorum kendimi...parayla rezil olmak bu olsa gerek.

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   2   Sonraki Şikayetler >>


Dikkat: Daha fazla otel şikayeti okumak için oteller içinde arama yapabilir yada bir bölge seçebilirsiniz...

Otel Adı: Otel adının birazını girinizOtel Şikayet Sitesi.